دستگاه ارتش سوریه خانواده برنامه همراه

دستگاه: ارتش سوریه خانواده برنامه همراه سوریه سرباز نزدیکی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات چرا مسی قراردادش را تمدید نمی‌کند؟

به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت، شایعات راجع به لیونل مسی در روزهای اخیر زیاد شده است هست. این اتفاق زمانی رخ داد که یوردی مستره (نایب رییس ورزشی کلوب بار

چرا مسی قراردادش را تمدید نمی‌کند؟

چرا مسی قراردادش را تمدید نمی کند؟

عبارات مهم : ستاره

ستاره آرژانتینی تنها یک مسئله جهت تمدید قراردادش دارد.

به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت، شایعات راجع به لیونل مسی در روزهای اخیر زیاد شده است هست. این اتفاق زمانی رخ داد که یوردی مستره (نایب رییس ورزشی کلوب بارسلونا) در مراسم معارفه پائولینیو اعلام کرد که ستاره آرژانتینی هنوز قراردادش را تمدید نکرده هست. این سخنان بر خلاف بیانات خوسپ ماریا بارتومئو بود که در شروع جولای اعلام کرد مسی تا سال ۲۰۲۰ در بارسلونا می ماند.

چرا مسی قراردادش را تمدید نمی‌کند؟

دیروز خبری منتشر شد که منچسترسیتی ممکن است بتواند رقم فسخ قرارداد مسی (۳۰۰ میلیون یورو) را بپردازد. پپ گواردیولا، سرمربی تیم انگلیسی به این عنوان اشاره کرد و گفت : تنها تیمی که می تواند این رقم را بپردازد منچسترسیتی است.

این اتفاق بعد از پیوستن نیمار به پاری سن ژرمن ممکن است رخ دهد چون کلوب فرانسوی توانست با پرداخت ۲۲۲ میلیون یورو قرارداد مهاجم برزیلی را با بارسلونا فسخ کند.

به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت، شایعات راجع به لیونل مسی در روزهای اخیر زیاد شده است هست. این اتفاق زمانی رخ داد که یوردی مستره (نایب رییس ورزشی کلوب بار

به نقل از منابع معتبر از کلوب بارسلونا تنها به یک علت تمدید قرارداد ستاره آرژانتینی انجام نشده هست. مسئولان این تیمم هنوز یک تاریخ مناسب جهت اعلام این عنوان پیدا نکرده اند. هر دو طرف جهت تمدید قرارداد به توافق رسیده اند و تنها منتظرند که در یک تاریخ مناسب این اتفاق رخ دهد.

باشگاه نمی خواهد تمدید قرارداد مسی در فصل نقل و انتقالات رخ دهد. با این شرایط به نظر می رسد که بعد از ۳۱ آگوست (پایان فصل نقل و انتقالات) این عنوان اعلام شود.

واژه های کلیدی: ستاره | قرارداد | بارسلونا | بارسلونا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz