دستگاه ارتش سوریه خانواده برنامه همراه

دستگاه: ارتش سوریه خانواده برنامه همراه سوریه سرباز نزدیکی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری سلایقی متفاوت ، «دزدان دریایی» پرمخاطب‌ترین فیلم سال روسیه شد

باکس آفیس روسیه در سال ۲۰۱۷ با چهره‌ای خانوادگی موفق شد با نمایش فیلم‌های دنباله‌ای، انیمیشن‌ها و فیلم‌های ابرقهرمانی، یک سال پرمخاطب دیگر را تجربه کند.

سلایقی متفاوت ، «دزدان دریایی» پرمخاطب‌ترین فیلم سال روسیه شد

«دزدان دریایی» پرمخاطب ترین فیلم سال روسیه شد/ سلایقی متفاوت

عبارات مهم : روسیه

باکس آفیس روسیه در سال ۲۰۱۷ با صورت ای خانوادگی موفق شد با نمایش فیلم های دنباله ای، انیمیشن ها و فیلم های ابرقهرمانی، یک سال پرمخاطب دیگر را تجربه کند.

به گزارش مهر، ذائقه سینمایی مخاطبان روسیه با مخاطبان بسیاری از کشورهای دیگر تفاوت دارد و یکی از دلایل این ادعا فیلم محبوب این کشور در سال ۲۰۱۷ است.

در حالی «دزدان دریایی کاراییب: مردان مرده قصه نمی گویند» کم فروش ترین فیلم از مجموعه فیلم های دزدان دریایی در آمریکا شد، ولی در روسیه این فیلم به پرفروش ترین فیلم سال بدل شد و بیش از ۴۱ میلیون دلار فروخت.

در عین حال در این بازار فیلم ابرقهرمانی «زن شگفت انگیز» خیلی خوب ظاهر نشد و در جایگاه سی وپنجم فروش فیلم ها جای گرفت و فیلم هایی که در مناطق دیگر چندان موفق نبودند مانند «مومیایی»، «والرین و شهر هزار سیاره» و «شاه آرتور» خیلی بهتر ظاهر شدند و رتبه های ۱۱، ۱۹ و ۲۲ را کسب کردند.

در عین حال فیلم های محلی با بازخوردهای متفاوتی روبه رو شدند و در این میان پرمخاطب ترین فیلم «آکا، آخرین شوالیه» یک کمدی فانتزی بود که به وسیله دیزنی و با تمرکز بر یک فولکلور روسی ساخته شد. این فیلم که اکتبر اکران شد از فیلم «استالینگراد» باندارچوک هم فراتر رفت و به پرفروش ترین فیلم روسی تاریخ بدل شد و ۲۹.۷ میلیون دلار فروش کرد که به این ترتیب در باکس آفیس در جایگاه دوم قرار گرفت. بعد از آن نیز «سرنوشت خشمگین» با ۲۹ میلیون دلار در مکان سوم قرار گرفت.

آخرین فیلم باندارچوک که تریلری علمی-تخیلی به نام «جذب» هست، اوایل سال از سوی سونی اکران شد و بیش از ۱۸ میلیون دلار فروش کرده و در میان ۱۰ عنوان پرفروش سال جای گرفته است.

در سال ۲۰۱۷ تا آخر نوامبر، باکس آفیس روسیه در مجموع رشدی ۹.۸ درصدی را نسبت به مدت مشابه سال پیش تجربه کرد. دررتبه چهارم و پنجم باکس آفیس سال روسیه «محافظان کهکشان» و «بچه رییس» جای گرفتند. «وایکینگ»، «من نفرت انگیز ۳»، «ثور:رگناروک»، «آن» و «جذب» دیگر فیلم هایی بودند که به ترتیب رده ۶ تا ۱۰ را اشغال کردند.

سلایقی متفاوت ، «دزدان دریایی» پرمخاطب‌ترین فیلم سال روسیه شد

واژه های کلیدی: روسیه | میلیون | پرفروش | دریایی | دزدان دریایی | دزدان دریایی | پرفروش ترین فیلم | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz