دستگاه ارتش سوریه خانواده برنامه همراه

دستگاه: ارتش سوریه خانواده برنامه همراه سوریه سرباز نزدیکی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی به جای خفقان گرفتن لیست دریافت‌کنندگان دلار ۴۲۰۰ تومانی را منتشر کنید ،

نماینده همدان گفت: چند وقت است که می‌گویید لیست کسانی را که دلار ۴۲۰۰ تومانی دریافت کرده‌اند، منتشر کنید خفقان گرفتند و نمی‌گویند آیا فامیل‌شان هستند و یا وزیر

به جای خفقان گرفتن لیست دریافت‌کنندگان دلار ۴۲۰۰ تومانی را منتشر کنید ،

آیا تا کسی جواب آمریکا را می دهد، دردتان می گیرد؟/ به جای خفقان گرفتن لیست دریافت کنندگان دلار ۴۲۰۰ تومانی را منتشر کنید

عبارات مهم : همدان

نماینده همدان گفت: چند وقت است که می گویید لیست کسانی را که دلار ۴۲۰۰ تومانی دریافت کرده اند، منتشر کنید خفقان گرفتند و نمی گویند آیا فامیل ارزش هستند و یا وزیر هستند. دردتان کجاست همه را معرفی کنید.

به گزارش ایلنا، حمیدرضا حاجی بابایی در نطق میان دستور گفت: امروز پرسش مردم این است که آیا روسای سه قوه با مردم سخن نمی گویند و پرسشها را جهت مردم بیان نمی کنند. مردم تا چه زمانی باید منتظر بمانند که مدیر جمهور برنامه های خود را بیان کند یا تا چه زمانی باید منتظر بمانند که مدیر قوه قضائیه خبر خوش برخورد با مفاسد اقتصادی را جهت مردم داشته باشد.

وی تاکید کرد: مردم از مدیر قوه مقننه انتظار دارند که در تلویزیون حاضر شود و گزارش دهد که در مجلس چه می گذرد چه کسی باید به جای این سه نفر به مردم گزارش دهد. رهبری همه اختیارات را به شما سه نفر داد شما شورای تصمیم گیری اقتصادی را تشکیل دادید، اینکه ما جلسه محرمانه تشکیل دهیم و چند ساعت صحبت کنیم، جهت مردم چه نفعی دارد.

به جای خفقان گرفتن لیست دریافت‌کنندگان دلار ۴۲۰۰ تومانی را منتشر کنید ،

این نماینده اصولگرا خاطرنشان کرد: مردم عملکرد سه قوه را مطلوب نمی دانند مجلس باید به علت قلب دموکراسی بودن کشور از مدیر جمهور و مدیر قوه قضائیه بخواهد که گزارش بدهند که چه کرده اند ولی همه سکوت کرده اند و بی کس ترین وزیر را پیدا می کنند تا استیضاح کنند.

حاجی بابایی اظهار کرد: آیا شما تا کسی پیدا می شود جواب آمریکا را می دهد دردتان می گیرد، شما که جواب نمی دهید شما سکوت کرده اید.

نماینده همدان گفت: چند وقت است که می‌گویید لیست کسانی را که دلار ۴۲۰۰ تومانی دریافت کرده‌اند، منتشر کنید خفقان گرفتند و نمی‌گویند آیا فامیل‌شان هستند و یا وزیر

وی ابراز داشت: مردم در خیابان ها مسئله دارند و حرف ارزش درست هست، اشرافی گری در لایه هایی از حکومت نفوذ کرده هست. مدیر قوه قضائیه آقازاده ها را محکوم کنید، حرف مردم فقط گرانی نیست بلکه حرف مردم این است که آیا با مفسدان مبارزه نمی شود جز سه قوه چه چیزی وجود دارد؟ چه قدمی جهت مبارزه با اشرافی گیری برداشتید.

این نماینده مجلس یادآور شد: چند وقت است که می گویید لیست کسانی را که دلار ۴۲۰۰ تومانی دریافت کرده اند، منتشر کنید خفقان گرفتند و نمی گویند آیا فامیل ارزش هستند و یا وزیر هستند. دردتان کجاست همه را معرفی کنید.

مجلس ناگزیر بی کس ترین وزیر را پیدا و استیضاح می کند

به جای خفقان گرفتن لیست دریافت‌کنندگان دلار ۴۲۰۰ تومانی را منتشر کنید ،

نماینده مردم همدان با انتقاد از انفعال سه قوه در خصوص پرسشها اقتصادی و مبارزه با مفاسد اقتصادی، گفت که هنگامی که شما منفعل عمل می کنید و جوابی را به آمریکا نمی دهید، آیا هنگامی که کسی جواب آمریکا را می دهد دردتان می گیرد؟

به گزارش ایسنا، حمیدرضا حاجی بابایی نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور جلسه علنی امروز مجلس، گفت: آمریکا قصد دارد از ۱۵ مرداد ماه تحریم های خود را شروع کند. قطعا با کارها مسئولین و سرمایه اجتماعی مردم این حرکت آمریکا و ترامپ با شکست مواجه خواهد شد. مردم کشور عزیزمان ایران یک بار دیگر صلابت خود را در برابر استکبار جهانی نشان خواهند داد.

نماینده همدان گفت: چند وقت است که می‌گویید لیست کسانی را که دلار ۴۲۰۰ تومانی دریافت کرده‌اند، منتشر کنید خفقان گرفتند و نمی‌گویند آیا فامیل‌شان هستند و یا وزیر

وی افزود: مردم ما پشتیبان انقلاب هستند ولی از مسئولین خود گله دارند و ناراضی هستند. امروز که جنگ اقتصادی برقرار است فرماندهان جنگ اقتصادی چه کسانی هستند؟ ما سه فرمانده زیاد نمی شناسیم رییس جمهور به عنوان فرمانده عملیات در دولت، رییس قوه قضاییه و رییس مجلس، پرسش مهم این است که آیا روسای سه قوه با مردم سخن نمی گویند، تا کی مردم باید منتظر بمانند تا آقای رییس جمهور برنامه های خود را اعلام کند؟ مردم تا کی منتظر بمانند که رییس قوه قضاییه پیامی خوش در خصوص برخورد با مفاسد اقتصادی جهت مردم داشته باشد؟ مردم از رییس مجلس توقع دارند در تلویزیون حاضر شوند و به مردم گزارش دهند که در مجلس چه اتفاقاتی رخ داده هست. متاسفانه هر سه قوه هیچ گزارشی به مردم نمی دهند.

نماینده مردم همدان بیان کرد: چه کسی باید به جای این سه نفر به مردم گزارش دهد؟ امروز رهبر انقلاب تمام اختیارات را به شما سه نفر محول کرده هست. آیا گزارش شورای اقتصاد ارائه نشد؟ باید به مردم بگویید چه تصمیماتی گرفته می شود. اینکه در اینجا جلسه محرمانه برگزار شود چه نفعی جهت مردم دارد؟ مردم عملکرد مجلس، قوه قضاییه و دولت را مطلوب نمی دانند. مجلس هر روز باید محل گزارشات رییس جمهور و رییس قوه قضاییه باشد. همه سکوت کردند، چه کسی باید در این کشور پاسخگو باشد؟

به جای خفقان گرفتن لیست دریافت‌کنندگان دلار ۴۲۰۰ تومانی را منتشر کنید ،

حاجی بابایی بیان کرد: ما خواستیم که تیم اقتصادی را عوض کردن دهید ولی این کار را انجام ندادید، آن وقت مجلس ناگزیر بی کس ترین وزیر را پیدا می کند و او را استیضاح می کند. کسی که باجناق نداشته باشد هیچ کس را نداشته باشد البته او هم باید استیضاح شود، آیا مجلس، دولت و قوه قضاییه منفعل هستند؟ رهبری تا کجا باید به شما اخطار دهد تا حرکت کنید. آیا در این وقت که اینها منفعل هستند انسانی قدرتمند پیدا می شود جواب آمریکا را می دهد دردتان می گیرد؟ بعد چه کسی باید جواب آمریکا را بدهد؟ شما که چیزی نمی گویید و کاری ندارید، بگذارید دیگران جواب بدهند. شما جواب بدهید هر کس دیگری خواست جواب بدهد ما جوابش را می دهیم.

نماینده مردم همدان تصریح کرد: شما سکوت کرده اید و شما منفعل هستید. مردم مسئله دارند و پرسشها ارزش را در خیابان مطرح می کنند، حرف مردم درست هست. اشرافی گری در بعضی از رده های این نظام نفوذ کرده هست. آقای رییس قوه قضاییه با آقازاده، خواهرزاده، برادرزاده با توجه به نامه ای که ۹۳ نماینده امضا کردند برخورد کنید، به هیچ کسی رحم نکنید. حرف مردم فقط کم آبی و گرانی نیست. حرف مردم این است که آیا با اختلاس گران برخورد نمی کنید.

وی در آخر اضافه کرد: چند قدم جهت مبارزه با اشرافی گری برداشته اید؟ چندین هفته است که می گوییم لیست افرادی که ارز دولتی گرفته اند را ارائه دهید، خفقان گرفتند و نمی گویند، اگر وزیری در آن است قاضی یا نماینده ای در آن دخیل است مطرح شود، آیا گفته نمی شود؟ کسانی که سنگر را خالی کردند و نظام را سنگر ندانم کاری خود کردند باید در پیشگاه مردم پاسخگو باشند.

واژه های کلیدی: همدان | آمریکا | اقتصادی | قوه قضاییه | رییس جمهور | نماینده مجلس | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz