دستگاه ارتش سوریه خانواده برنامه همراه

دستگاه: ارتش سوریه خانواده برنامه همراه سوریه سرباز نزدیکی

گت بلاگز اخبار حوادث کلاهبرداری 10 میلیون تومانی در سایت همسریابی

مردی که در سایت همسریابی زنی را به بهانه ازدواج فریب داده و از او جهت سرمایه‌گذاری در کاری ده میلیون تومان کلاهبرداری کرده بود، بازداشت شد. 

کلاهبرداری 10 میلیون تومانی در سایت همسریابی

عبارات مهم : میلیون

مردی که در سایت همسریابی زنی را به بهانه ازدواج فریب داده و از او جهت سرمایه گذاری در کاری ده میلیون تومان کلاهبرداری کرده بود، بازداشت شد.

به گزارش جام جم، چند روز پیش زن جوانی با حضوردر پلیس آگاهی استان البرز از مردی به اتهام کلاهبرداری شکایت کرد.

شاکی به افسر تحقیق گفت: چندی پیش در سایت همسریابی عضویت کرده بودم. در آنجا با مردی آشنا شدم که او نیز در آن سایت عضویت کرده بود و قصد ازدواج داشت. با هم گفت وگوی تلگرامی و تلفنی را شروع کردیم. در جریان این گفت وگو ها او مدعی بود شرکت تولیدی دارد و از وضع مالی خوبی برخوردار است.

کلاهبرداری 10 میلیون تومانی در سایت همسریابی

وی افزود: گاهی همدیگر را ملاقات می کردیم. همین رفت و آمدها باعث شد کم کم به او اعتماد کنم و علاقه مند شوم. او نیزبه من ابراز علاقه کرد و تصمیم گرفتیم با هم ازدواج کنیم. در جریان اعتمادی که به آن مرد پیدا کرده بودم، به خواست او ده میلیون تومان جهت شرکت تولیدی اش سرمایه گذاری کردم تا بعداز چند ماه علاوه برپولم، سودی هم بپردازد .

زن جوان ادامه داد: پول را به حسابش واریز کردم و بعداز آن جوان خواستگار تلفن همراهش را خاموش کرد و ناپدید شد. همه جا را جست وجو کردم ولی موفق به یافتن مرد شیاد نشدم.

مردی که در سایت همسریابی زنی را به بهانه ازدواج فریب داده و از او جهت سرمایه‌گذاری در کاری ده میلیون تومان کلاهبرداری کرده بود، بازداشت شد. 

سرهنگ جواد صفایی، مدیر پلیس آگاهی استان البرز گفت: با این شکایت، تحقیقات پلیسی جهت دستگیری کلاهبردار فراری شروع شد و ماموران دو روز پیش به مخفیگاه او در چایخانه یکی از محله های پایتخت کشور عزیزمان ایران اعزام شدند ولی پیش از حضور پلیس او آنجا ر ا ترک کرده بود.

وی افزود: ماموران همچنان در جست وجوی او بودندتا این که اطلاعاتی به دست آوردند که نشان می داد خواستگار شیاد سوار بر خودروی 405 خود در محله تهرانسر در رفت و آمد هست. ماموران جهت دستگیری او به آنجا رفتند و مرد شیاد را شناسایی و بازداشت کردند. خواستگار شیاد با انتقال به پلیس آگاهی به فریب دادن شاکی از طریق سایت همسریابی و کلاهبرداری ده میلیون تومانی از وی اعتراف کرد.

با توجه به این که احتمال می رود متهم مرتکب جرایم مشابهی شده است باشد، او روانه بازداشتگاه پلیس شد و تحقیقات از وی ادامه دارد.

کلاهبرداری 10 میلیون تومانی در سایت همسریابی

واژه های کلیدی: میلیون | ازدواج | خواستگار | ده میلیون | پلیس آگاهی | کلاهبرداری | شرکت تولیدی | سایت همسریابی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz