دستگاه ارتش سوریه خانواده برنامه همراه

دستگاه: ارتش سوریه خانواده برنامه همراه سوریه سرباز نزدیکی

گت بلاگز اخبار بین الملل کره‌شمالی جدی‌ترین بحران در این سال‌هاست / گوترش

دبیرکل شرکت ملل گفت، قدرت‌نمایی اخیر بر سر برنامه موشکی و اتمی کره شمالی بدترین بحران دنیا در این سال‌هاست و عمیقا او را دلواپس کرده است.

کره‌شمالی جدی‌ترین بحران در این سال‌هاست / گوترش

گوترش: کره شمالی جدی ترین بحران در این سال هاست

عبارات مهم : امنیت

دبیرکل شرکت ملل گفت، قدرت نمایی اخیر بر سر برنامه موشکی و اتمی کره شمالی بدترین بحران دنیا در این سال هاست و عمیقا او را دلواپس کرده است.

به گزارش ایسنا، آنتونیو گوترش، دبیرکل شرکت ملل در مصاحبه ای که امروز (یکشنبه) در لو ژورنال دو دیمانش منتشر شد، گفت: تا امروز جنگ هایی داشتیم که بعد از یک تصمیم فکر شده است روی آن به راه افتاده بود ولی می دانیم که درگیری های دیگری هم بوده که از یک تنش ناشی از خواب گردی شروع شده است است.

کره‌شمالی جدی‌ترین بحران در این سال‌هاست / گوترش

گوترش افزود: امیدواریم که جدیت این ترساندن پیش از آنکه خیلی دیر شود، ما را در مسیر منطق قرار دهد. این جدی ترین بحرانی است که ما طی سال ها با آن مواجه شدیم. من از این بابت بسیار بسیار نگرانم.

دبیرکل شرکت ملل گفت مهم ترین مساله آن است که کره شمالی را به توقف برنامه هسته ای و موشک های بالستیک و نیز تبعیت از قطعنامه های شورای امنیت شرکت ملل ترغیب کنند. او افزود: ولی ما باید همچنین اتحاد در شورای امنیت را به هر قیمتی حفظ کنیم آیا که این تنها ابزاری است که می تواند یک ابتکارعمل دیپلماتیک با شانسی جهت موفقیت ایجاد کند.

دبیرکل شرکت ملل گفت، قدرت‌نمایی اخیر بر سر برنامه موشکی و اتمی کره شمالی بدترین بحران دنیا در این سال‌هاست و عمیقا او را دلواپس کرده است.

ایالات متحده آمریکا از شورای امنیت می خواهد تا دوشنبه راجع به اعمال تحریم های سخت تر علیه پیونگ یانگ رای گیری انجام دهد؛ آن هم با وجود مقاومت چین و روسیه. پیش نویس قطعنامه آمریکا خواستار تحریم نفتی کره شمالی، توقیف دارایی های کیم جونگ اون، منع واردات پارچه و آخر دادن به پذیرفتن کارگرانی از کره شمالی شده است هست. یک منبع دیپلماتیک گفت، روسیه و چین به صورت کلی با این تدابیر مخالفتند و فقط با منع واردات پارچه و منسوجات مخالفتی ندارند.

واژه های کلیدی: امنیت | پارچه | آمریکا | واردات | کره شمالی | کره شمالی | آنتونیو گوترش | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz