دستگاه ارتش سوریه خانواده برنامه همراه

دستگاه: ارتش سوریه خانواده برنامه همراه سوریه سرباز نزدیکی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی عرضه بیش از 7 میلیون قطعه سکه جهت برطرف کردن عطش عده‌ای! / نوبخت

برای گرفتن عطش عده‌ای در جهت خرید سکه مجبور شدیم بیش از هفت میلیون قطعه سکه در بازار عرضه کنیم. 

عرضه بیش از 7 میلیون قطعه سکه جهت برطرف کردن عطش عده‌ای! / نوبخت

نوبخت: عرضه بیش از 7 میلیون قطعه سکه جهت برطرف کردن عطش عده ای!

عبارات مهم : ایران

برای گرفتن عطش عده ای در جهت خرید سکه مجبور شدیم بیش از هفت میلیون قطعه سکه در بازار عرضه کنیم.

سخنگوی دولت گفت: جهت گرفتن عطش عده ای در جهت خرید سکه مجبور شدیم بیش از هفت میلیون قطعه سکه در بازار عرضه کنیم.

ایسنا نوشت: محمدباقر نوبخت در حاشیه سفر به شهرستان پاکدشت و تشکیل شورای اداری این شهرستان گفت: برگزاری شورای اداری شهرستان ها با حضور مسئولین ملی دو نشانه را دنبال می کند؛ نخست آنکه مسئولین ملی از آنچه که در سطح شهرستان می گذرد آگاهی پیدا کنند لیکن بی تردید بدون اطلاع از آنچه که در شهرستان ها می گذرد نمی توانند در جهت حل معضلات گام بردارند.

عرضه بیش از 7 میلیون قطعه سکه جهت برطرف کردن عطش عده‌ای! / نوبخت

وی افزود: نشانه دیگر این است که مسئولین شهرستان ها از مباحث ملی آگاهی پیدا کنند. در حقیقت وظیفه مدیران سطوح عالی است که هنگامی که به مدیران سطوح میانی می رسند سیاست های کلی دولت را منعکس کنند که این اهداف در سفرهای شهرستانی استان پایتخت کشور عزیزمان ایران محقق می شود.

سخنگوی دولت ادامه داد: بحمدالله با برگزاری سفرهای شهرستانی در بخش نخست به خوبی مسئولین شهرستان ایفای نقش می کنند و از دید من توانستند در این جلسه نیازهای منطقه را به خوبی بازگو کنند.

برای گرفتن عطش عده‌ای در جهت خرید سکه مجبور شدیم بیش از هفت میلیون قطعه سکه در بازار عرضه کنیم. 

وی در بخش دیگری از صحبت های خود به دیدار از کمربندی فرون آباد – پاکدشت در مسیر پایتخت کشور عزیزمان ایران – سمنان اشاره کرد و گفت: با ساخت این بزرگراه، می توان بخش اعظم ترافیک پایتخت کشور عزیزمان ایران – سمنان را حل و فصل کرد و به این ترتیب از اتلاف وقت شهروندان در این مسیر جلوگیری کرد.

در شورای اداری شهرستان پاکدشت مباحث دیگری همچون تکمیل بیمارستان زعیم، تکمیل شبکه فاضلاب و تصفیه منزل این شهرستان و همچنین بحث قطار شهری و مطالعات آن به خوبی به وسیله مسئولین شهرستان منعکس شد. بی تردید هر آنچه که در این جلسه عنوان شد پیگیری خواهد شد و قطعا به وسیله استاندار پایتخت کشور عزیزمان ایران در شورای اداری استان نیز مطرح و پیگیری می شود.

نوبخت تاکید کرد: خوشبختانه در سه ماهه نخست امسال هیچ آثار منفی در شاخص های اقتصادی ما دیده نشد به شکلی که رشد اقتصادی و همچنین اشتغال بالنسبه خوب بوده است که این آمارها به وسیله بانک مرکزی و مرکز آمار کشور عزیزمان ایران اعلام شده است هست. در حال حاضر ترساندن بزرگی صورت گرفته که نمی توانیم ساده از کنار آن عبور کنیم. به هر ترتیب یک قدرت بزرگ اقتصادی ما را ترساندن کرده لذا باید پیش طراحی انجام دهیم و جهت آینده از همین امروز سناریوهای مختلفی را داشته باشیم که این کار به وسیله شرکت برنامه و بودجه انجام شده است هست. قطعا منابع را براساس این سناریوها تنظیم و آینده نگری خواهیم کرد.

عرضه بیش از 7 میلیون قطعه سکه جهت برطرف کردن عطش عده‌ای! / نوبخت

رئیس شرکت برنامه و بودجه کشور ادامه داد: شورای عالی هماهنگی اقتصادی به وسیله مقام معظم رهبری متشکل از سه قوه طراحی و ابلاغ شده است است که در دومین جلسه آن در دوشنبه هفته گذشته مقرر شد ضمن اینکه روسای سه قوه در آن حضور یابند، افرادی نیز از هر سه قوه مسئولیت اداره این جلسات را برعهده گیرند.

وی افزود: امروز اتاق جنگ اقتصادی علیه ما در خزانه داری آمریکا تشکیل شده است و بر همین اساس باید در شورای عالی هماهنگی اقتصادی سازوکار اقتضایی مناسب را داشته باشیم.

برای گرفتن عطش عده‌ای در جهت خرید سکه مجبور شدیم بیش از هفت میلیون قطعه سکه در بازار عرضه کنیم. 

سخنگوی دولت در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به نوسانات قیمت ارز در ماه های گذشته گفت: هول زدن بعضی از افراد که به بازار هجوم می آورند، موجب زیاد کردن قیمت ارز شده است هست. به این ترتیب اگر ما به بانک مرکزی آمریکا هم وصل باشیم جهت تامین ارز در این شرایط با مسئله مواجه می شویم. بیش از هفت میلیون قطعه سکه جهت اینکه عطش عده ای گرفته شود به بازار عرضه شد. ۹ میلیارد و ۷۰۰ میلیون دلار تا ۲۵ خردادماه امسال ارز ۴۲۰۰ تومان فروختیم که این میزان از مدت مشابه سال گذشته زیاد بوده هست. چه ضرورتی دارد چنین ولعی در بازار ایجاد شود؟

نوبخت افزود: منابع ما هنوز بیش از مصارف ماست. نباید در این شرایط شاهد تضعیف پول ملی در برابر ارزهای خارجی باشیم لذا نیاز به کمک یکدیگر داریم.

عرضه بیش از 7 میلیون قطعه سکه جهت برطرف کردن عطش عده‌ای! / نوبخت

وی تاکید کرد: بودجه فعلی کشور از نقاط قوت هست. از جمله دو تبصره ۱۸ و ۱۹ جهت کارهای تولیدی و اشتغال زا و همچنین عمرانی و زیربنایی هست. بی تردید از منابع غیردولتی به طرح های بخش شخصی کمک خواهیم کرد و از اعتبارات دولتی جهت طرح های عمرانی منابعی را تخصیص داده شده است خواهیم داد.

واژه های کلیدی: ایران | بازار | میلیون | اقتصادی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz